Партія регіонів будь-яким способом намагається затягувати з київськими виборами

Партія регіонів хоче проголосувати за прийняття за основу постанови про вибори в Києві, а потім почати внесення змін до законодавства, щоб відтягнути термін київських виборів і сфальшувати їх.
Сьогодні опозиції вдалося включити до порядку денного питання про створення тимчасової слідчої комісії з розслідування порушень на парламентських виборах, розгляду в четвер законопроектів щодо євроінтеграції України, а також розгляду постанови про вибори київського міського голови та Київської міськради.
Київські вибори мають відбутися 2 червня, проте,  Партія регіонів поставила для себе завдання будь-яким способом сфальшувати вибори в місті Києві. «Для цього їм треба відтягнути термін виборів у місті Києві на середину літа». Така ж сама ситуація з містом Чернівці.
Партія регіонів має ідею скоротити термін конституційних повноважень мера Києва і Київської міської ради. до 2015 року. «Їхня мета — не дати можливості опозиції виграти вибори в місті Києві. Тому що Київ є запорукою і основним майданчиком для перемоги на президентських виборах», — наголосив він.
Партія регіонів хоче прийняти за основу постанови про вибори в Києві, «а потім втягнути в незрозумілий процес внесення змін до законодавства про вибори».
«Як тільки Партія регіонів заявляє про те, що вони хочуть чесних виборів, треба від них тікати як чорт від ладану. Тому що це означає, що вони точно хочуть змінити закон, щоб далі їх фальшувати».
Вибори в Києві мають відбутися в конституційні терміни: «Ми як опозиція повинні бути єдині щодо особи, яка виграє посаду київського міського голови. Голова міста та більшість у Київській міській раді означає, що все керівництво містом буде належати безпосередньо тим опозиційним фракціям, які виграють вибори. І голова Київської міської державної адміністрації, як ставленик Януковича, відповідно до закону буде виконувати все, що ми приймемо. Отака  формула».
Проте опозиції вдалося змусити Партію регіонів голосувати особисто, і нинішнє голосування в парламенті показало, що в «регіоналів» немає більшості. Хто, як не опозиція буде привчати регіонАлів до закону і порядку?!

3 коментарі

Михайло Шморгун
не дай Бог нам таких моральних уродів, як Яценюк при владі… «Юля -вернись...»
Святослав Вишинський
Блогова мережа «ВКурсі» передбачає публікацію виключно авторських матеріалів, передрук чужих текстів без авторського коментаря є порушенням Правил блогосфери. Додайте в текст власний коментар, інакше він буде видалений.
Олексій Пономаренко
Щоб додати власний коментар, треба мати якісь думки)))
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте