Сергій Лазарєв
Рейтинг
+4.99
Сила
15.99

Сергій Лазарєв

s-lazarjev

avatar
заблоковано оцінювання!
avatar
пані Олена, а як би Ви реагували коли про ваших друзів говорять погане, і свій наклеп нічим не підтверджують? Інша точка зору має мати аргументи щоб рахуватись точкою зору?
avatar
Адміне! Якби ви мене не блокували на цьому сайті, я завжди оцінюю негативну ту провакативну брехню яку розповсюджуть ці немиті писаки! Знаєте, читаючи цих блоХерів я згадую предвиборчу кампанію по Чернівцям до ВРУ, пам'ятаєте скільки бруду та провакацій було розповсюджено в паперовому вигляді?
avatar
проблема в подвійних стандартах на цьому сайті, ци у ваших правилах наклепницька брехня це норма?
avatar
Захар, кто б говорил!) Я тебя не разу трезвым в жизни не видел…
avatar
Коли вітер принесе на Україну революційні настрої з Анкари наприклад, за яким спинами будети ви ховатися шановна пані?
avatar
Это не простой народ, это предприниматели Калиновского рынка у которых забирают рабочие места, а это равносильно для них смерти, тут сработает инстинкт самовыживания!!!
avatar
100%
avatar
Адміне, ви мені на сусідній гілці розказували про якісь правила на цьому майданчиу, але бачу що провладним писакам з міської ради можна їх ігнорувати?!
avatar
На аватарці сам автор цієй безглуздої чорнухи підпирає нетверезий двері))) Бачу конкретна криза жанру у придворних писак клану Папієва-Михайлішена! А якщо серьозно, то чекайте бунту, такого бунту як почався в Турції, бунту де полетять каміння, і від народу не сховатись буде в кабінетах!!!
avatar
За повагу до читачів, домовились! Щодо вашої критики в мою адресу, я Вас попереджаю, якщо хоч одним мізинцем по клаві, будете підтримувати бандитську владу в особі клану П-М, зазнаєте нещівної критики ресурсу в-курсі від мене особисто та від моїх однодумців ці всього світу, без образ!
avatar
Невже! Сам Білогорка?) Шановний депутате, Вас переймає ціна 1400 доларів за сотку? Ви ж були на сесії, чому не запитали депутатів ЧМР проце? Вони там зараз з минулого скликання в великому складі!!! Вони приймали таке рішення разом з міськвиконкомом! До чого тут ринок «Добробут». Далі… я кі факти я маю спростовувати, факти що земля була офіційно куплена належним чином, при цьому більше 7 років жодної скарги ні він МТК «Калинівський ринок» ні від підприємців, ні від наглядових та контролюючих органів… доти поки не прийшла синяча кримінальна влада та депутат регіонал Білик не написав в прокуратуру скаргу, що от мол «украли у міста», тут же прокурору Лопачуку квартиру+земельну ділянку, давай прокурор відробляй регіоналам, а далі по накатаній схемі відомі в усій Европі адвокати які проходять по багатьох справах з рейдерським захоплення приватного бізнесу, суді які без черги отримали від безголової міської ради земельні ділянки… Типічна рейдерська схемка… яка доречі не зпрацювала… як завжди клан зекономив на юристах тому далі буде вирішувати справу Вищий господарський суд України на який впливу клан П-М на щастя немає! Я думаю, що Ви це прекрасно знаєте, і свідомо зігнули голову для того, щоб вам оділи цю петлю на шию! Щодо вашого депутатства, скажу що депутат має в першу чергу займатись дорогами, каналізацією, а не рейдерством та господарськими питаннями бізнесменами. Ваш виступ на сесії ЧМР оминув свідомо розриті дороги, які по усьому місту, занедбані комунальні господарства вашого округу, жахливий стан каналізації (осанній дощь це показав0 про це ви мовчали!!! Вам це не цікаво — адже вас цікавлять сотки землі коло Калинівського ринку!!!
avatar
Шановний адміне моя поведінка обгрунтована тим, що я вже більше 5 років веду запеклу боротьбу з Партією Рецидівистів, і вже вивчив назубок, що ПР ніколи не робить брудні справи своїми руками, всі лиходіяння робляться тушками, громадськими організаціями, такими як наприклад «Рідне місто» і коли оточення бологостистеми керується двома-трьома маніпуляторами і винними роблять опозицію, мене це бісить!!! Я думаю розумні люди мене зрозуміють, хто тут вовки в овечих шкурах? Ніколи не був активним дописувачем даного ресурсу, маю мало часу на спілкування! Ваша оцінка моєї «правди в очі» оцінена в -10?) Гірше якби була проігнорована, як на інших ресурсах, на яких адміни знають мене особисто, і розуміють мою ненавість до бандюків з ПР і їх поплічників!!!
avatar
Якщо немає заперечення, значить, таки да!)) Прес-секретар МТК «Калинівський ринок» створив фейковий (несправжній) блог депутата Білогорки для «вєщанія» позиції Громадської Ініціативи «Рідно-рейдерського міста» )))
avatar
Білогорки досі немає! Дискусія відбулась між усіма придворними писаками, а віновнік свята Білогорка так і не відповів? Тому на думку спадає висновок: його блог фейкови (несправжній) та це робота когось з придворних писак клану П-М, цікаві теги по пошуку статті — Чернівці, Калинівський ринок, Добробут, земля, опозиція, вул. Калинівська, Фронт змін (власне те саме чого прагне клан)
+17 30 травня 2013, 17:11 Андрій Білогорка 1137 Оцінили: Святослав Вишинський, Михайло Шморгун, Сергій Лазарєв, Захар Подкидишев, Олексій Пономаренко, Сергій Янушевський Поширити: ВконтактеFacebookGoogle +TwitterLinkedInDiggStumble Поширили: Захар Подкидишев, Олексій Пономаренко (от тут і відповідь сховалась, ці двоє хто поширив і є авторами фейкового блогу депутата Білогорки)…
avatar
Пане адміне! Станом на 20:17 матюки Забродського не видалені. Висновок один майданчик заангажований! Сумно…
avatar
Цікаво чи забанить адмін Забродського за матюки? Засікаю час!)
avatar
Він же ваш ідеолог)))
avatar
Хлопці захистники клану Папієва-Михайлішина! Ви тут намагаєтесь дистанціюватись від Партії ригіАналів? Так само як намагається клан П-М зробити, вийти сухими з води, політична партія «Рідне місто» тому притулок і колиска))) Але, ой як заважає вам об'єднана опозиція «Батьківщина» за яку проголосувало більше 70 % менканців області, ой як заважає втілювати плани пудрити мозок буковинцям своєю третьою силою та неминучим пакращенням в місті відремонтованими дорогами ))) Мене тішить, що я зібрав тут всю ферму індиків прихильників клану П-М, правда ще один «писатель» ще не підтягнувся видно там куди він подався немає інтернету))) Передавайте кукловодам палке вітання та нагадайте, що місто в темряві і вони сліпі мов котята!
avatar
Забродський сховай свій пістолет))) Тебе вже ніхто в серьоз не спримає))) Твій самольот упав на виборах Міхалішина)))